REJESTRACJA ONLINE ZAMÓW RECEPTĘ ZOSTAŃ NASZYM PACJENTEM

e-rejestracja

 

 

... bez ruszania się z domu, bez stania w kolejkach...

Drodzy Pacjenci,

Przychodnia Zdrowia „POLIMED” Sp. z o. o. niezależnie od możliwości rejestracji na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego oraz za pośrednictwem osoby trzeciej, wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów wprowadza możliwość elektronicznej/Internetowej rejestracji/umawiania się na wizytę lekarską do Poradni Rehabilitacyjnej oraz Pracowni Fizjoterapii. Wszystko zgodnie ze stanem prawnym oraz wymogami NFZ (Dz. U. 13.516 z dnia 29 kwietnia 2013 r.).

Celem elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą Przychodnię.

Sposób logowania się do e-rejestracji można wykonać na trzy sposoby:

1. przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego,

2. przy użyciu podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP,

3.dzięki korzystaniu z dedykowanego loginu i hasła nadanego w podmiocie leczniczym (wystarczy jedna wizyta w Ośrodku Zdrowia Polimed Sp. z o. o. ul. Wielka Puszcza 23, 43-353 Porąbka, w rejestracji należy poprosić o indywidualne hasło do e-rejestracji. Hasło to po pierwszym logowaniu będzie można zmienić, loginem zawsze jest nr PESEL - potrzebny będzie również adres e-mail - ponieważ system przypomina o planowanej wizycie drogą elektroniczną).

Co wtedy gdy hasło zgubimy lub zapomnimy?
Rejestracja w Przychodni ponownie wyda nowe hasło - generowanie dla pacjenta jest możliwe dowolna ilość razy. Ale trzeba zgłosić się osobiście.


All content © Ośrodek Zdrowia Polimed. All rights reserved.